Webové stránky K5
Články zobrazeny celkem: 1257312x  
Nabídka
Úvod
Přehled
K5
Masakr
Tipy
Odkazy
Vyhledávání

Přehled
Smartphone attachable lens-style camera Cyber-shot DSC-QX100/DSC-QX10 Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal K5   
Tuesday, 26. August 2014
Nejsem ani zdaleka nadšený fotoamatér natož profesionální fotograf. Přesto potřebuji pořizovat fotografie, třebas právě pro tyto stránky.

Celý článek...
 
Peklo upgradu verzí Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal K5   
Sunday, 24. August 2014
Jednoho krásného dne přestaly tyto mé stránky fungovat, protože přestárlý webhostingový server byl nahrazen novým na nové adrese.

Celý článek...
 
Dlouhé vlasy? Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal K5   
Wednesday, 20. March 2013
V jedné diskusi se zajímavě diskutovalo na téma dlouhé vlasy - máničky za komančů. Celé se to pak samozřejmě zvrhlo úplně jinam, ale závěr byl zajímavý:

Celý článek...
 
Pár vtipů (3) Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal Masakr   
Saturday, 12. May 2012
Přidám zase pár textových vtipů...Kdo vymyslel GPS? Ostravák. Probudil se po tahu a řekl: "Gde Pyčo Su?"Když jsem si bral manželku, tak jsem si myslel, že bude vařit jak maminka. Ale ona chlastá jak tatínek.

Celý článek...
 
Pár vtipů (2) Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal Masakr   
Saturday, 12. May 2012
Přidám dalších pár textových vtipů (ať neupadnou v úplné zapomnění)...První věta, kterou řekl Adam Evě: "Ne, v tom listu opravdu nevypadáš tlustě."Vejde tlustá paní do obchodu a říká prodavači: "Ráda bych viděla nějaké plavky, co by mi byly."
Prodavač: "Tak to já taky!"

Celý článek...
 
Futurama S7 nebo S8 aneb kdo se v tom má vyznat Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal K5   
Tuesday, 01. May 2012
Na mé zdi na serveru Knížkou přes držku mi před půl hodinou přistála následující anonce s odkazem na krátké video:

We're counting down the 50 days until the season premiere with daily never-before-seen Futurama goodies. First up, a clip from the season premiere, "The Bots and the Bees."

Bender's bastard
Bender's bastard

V klipu se vyskytuje "Bender's Bastard" a tak doufám, že se máme na co těšit!


 
Change Screen Resolution from Command-Line Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal K5   
Saturday, 31. March 2012
Občas nastane situace, kdy je potřeba změnit některý nebo i všechny parametry zobrazení pracovní plochy Windows. Jinými slovy, změnit rozlišení obrazovky. Nebudu předstírat, že to nejde pomocí nativních prostředků Windows, nicméně jsou situace, kdy tento úkon potřebujeme buď pro uživatele maximálně zjednodušit a nerozptylovat ho složitým ovládacím panelem, nebo do toho uživatele vůbec nezapojovat a úkon zautomatizovat a nebo dokonce, světe div se, jsou situace, kdy Windows žádný ovládací panel neobsahují a tedy není jak změnit rozlišení obrazovky (konkrétně Windows PE).

Celý článek...
 
How to edit the Windows registry offline via Command-Line Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal K5   
Saturday, 24. March 2012
Na Internetu najdete celou řadu návodů, jak editovat Windows registry na běžících Windows pomocí Regedit.exe, tedy online. Pokud před sebou ale máte neběžící Windows, potřebujete editovat Windows registry offline. Na to je na Internetu taky pár návodů. A to doslova pár, tedy DVA. Já přidám třetí.

Celý článek...
 
CorelDRAW Graphics Suite X6 Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal K5   
Wednesday, 21. March 2012
Vlajková loď firmy Corel, tedy její produkt CorelDRAW Graphics Suite se dočkal v pořadí již šestnácté verze, značené CorelDRAW Graphics Suite X6.

Novinek přináší sada X6 celou řadu, z mého pohledu je však zásadní, že X6 je lépe optimalizovaná pro vícejádrové procesory a za vůbec nejdůležitější považuji, že programy jsou nyní kromě klasické 32-bitové verze (x86) také v 64-bitové verzi pro operační systémy x64.

Celý článek...
 
Přesná kapacita pevného disku Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 2
Napsal K5   
Tuesday, 20. March 2012
Také se vám už stalo, že jste si koupili pevný disk o deklarované kapacitě XXX GB nebo TB a po naformátování jste se nestačili divit, o kolik gigabajtů že vás to výrobce disku "okradl?" To je bohužel nešvar dnešní doby, kdy se kapacita disků (pevných, výměnných, optických, atd...) udává jednak v nesprávných jednotkách a druhak jako neformátovaná kapacita (RAW).

Celý článek...
 
Boot manager - vytvoření Boot menu Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal K5   
Monday, 19. March 2012
Počínaje Windows Vista je k dispozici přímo v operačním systému nástroj, tzv. Boot manager, kterým můžete spouštět další operační systémy, než jen ten výchozí. Spolu s ním je k dispozici i nástroj, který umožňuje vytvářet a/nebo upravovat Menu (seznam položek), které Boot manager při startu počítače nabízí. To ale neznamená, že Boot managerům jako je například výborný XOSL definitivně odzvonilo, ale jsou případy, kdy se bez bcd prostě neobejdete.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 11 z 333

Google

Reklama

Nahlédněte
Futurama
BSG
MAME
SORD M5
VMware
Total Commander
ALIX a m0n0wall
Cisco PIX
Nejnovější
Nejčtenější
Viz též
   Úvod arrow Přehled
Powered by Joomla!