Webové stránky K5
Články zobrazeny celkem: 1258073x  
Nabídka
Úvod
Přehled
K5
Masakr
Tipy
Odkazy
Vyhledávání

Přehled
Bootable USB flash disk Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 3
Napsal K5   
Saturday, 10. March 2012
Dnes se podíváme na to, jak vytvořit bootovací USB flash disk nativními prostředky, které nabízejí Windows 7 aneb How to boot from a USB Flash/Pen/Key Drive. Dále v textu je zmiňováno x86, tím je míněna 32-bitová verze a x64, čímž je míněna 64-bitová verze.

Celý článek...
 
Kupte použitý toaleťák Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 1
Napsal K5   
Saturday, 10. March 2012
Dnes se v rámci dalšího poznávání japonštiny podíváme na jeden "veselý" obrázek.

Automat na toaletní papír
Automat na toaletní papír

Text v angličtině nám oznamuje, že si máme koupit použitý toaletní papír, protože on na záchodě žádný nemá. Tolik k té veselé části. My se ale zaměříme na původní text v japonštině.

ティッシュ販売機
こ注意
このトイレでは、ティッシュを常備しておリ
ませんので、こ使用になる方はお買い求
め下さい。

Automat na toaletní papír
Upozornění
Protože není poskytován toaletní papír pokud jej potřebujete, kupte si jej prosím.

Google translator bohužel nenabízí ani trochu použitelný překlad, tedy si musíme vystačit s vlastními znalostmi. Za pomoc s překladem děkuji uživateli QUARTZ.

 
Sdílení souborů a tiskáren v sítích Microsoft Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 2
Napsal K5   
Saturday, 25. February 2012
Přispěl jsem do jedné diskuze delším příspěvkem na téma co zkontrolovat, když doma nefunguje sdílení mezi počítači. Tak když už jsem si dal tu práci, bylo by škoda, kdyby to časem zmizelo.

Celý článek...
 
Sleva na placené hry pro Android Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal K5   
Friday, 30. December 2011
Bylo to velmi příjemné překvapení, když se před Vánocemi 2011 daly na Android Marketu koupit hry a aplikace v přepočtu za dvě koruny. Každý den jiné. Bohužel, to co mě zajímalo, to jest některá z her Need For Speed, jsem o 4 dny propásl.

Celý článek...
 
Adobe Flash Player x64 Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 3
Napsal K5   
Thursday, 13. October 2011
Po mnoha a mnoha letech čekání (no, konkrétně asi po šesti letech) se příznivci šedesátičyřbitové architektury (AMD64, x64, 64-bit) konečně dočkali vydání šedesátičyřbitové verze pluginu Flash Player.

Celý článek...
 
Samsung Galaxy Tab Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 3
Napsal K5   
Tuesday, 05. April 2011
Na Vánoce 2010 jsem si pořídil mobilní telefon z rodiny chytrých telefonů s operačním systémem Google Android a sice model Samsung Galaxy Tab GT-P1000. Tedy telefon... On je trochu větší, vlastně je to spíš tablet, ale do kapsy se mi vejde, tak co. Jako telefon funguje tak jak by se dalo očekávat, jako tablet je to spíš nouzovka, rozhodně nesnese srovnání s netbookem natož notebookem. Jenomže na rozdíl od obou zmiňovaných lze Galaxy Tab velmi snadno využít jako GPS navigaci, kompas, vodováhu, svítilnu, fotoaparát, videokameru a kdoví co ještě. Jenomže je tu problém, kvůli kterému by bylo potřeba někoho nakopat...

Celý článek...
 
Nokia 6234 hard reset Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 2
Napsal K5   
Wednesday, 29. December 2010
The Nokia 6234 phone has weird problem with the master security code. As first, I changed default security code 12345 to new "smart" code 54321. Code was changed but my Nokia never accept it. Always say: bad code. Now, after four years I want to change SIM card, but phone always ask me for code and do not accept correct code 54321. So, what to do?

Celý článek...
 
Těžko dohledatelné TV seriály Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 4
Napsal K5   
Sunday, 14. November 2010
Pravidelně zažívám, že se dítko dožaduje televizní zábavy - asi každý jako rodič. Takové přání hravě splní ranní animáče, kterými své televizní diváky hojně zásobují snad všechny TV stanice. Ačkoli nepovažuji za úplně správné posadit dítě před televizi, ať se pasivně baví samo, hlavně že je od něj na chvíli pokoj, jsem na druhou stranu rád, že díky tomuto nezdravému trendu existují tisíce televizních seriálů, filmů a pořadů pro děti a mládež. Jenže to má samozřejmě háček. Oblíbenou pohádku dávají nepochopitelně v 5 hodin ráno a vstávat kvůli tomu rozhodně nikdo nebude. Takže nezbývá, než jí nahrát. A když už se nahrává, tak se nemusí nahrát jenom jedna pohádka, že? Protože doba analogového vysílání a nahrávání na VHS kazety je nenávratně pryč, nahrává se digitálně do počítače, což u nás doma umí akorát tatínek, tedy já. V zájmu zachování jakéhos takéhos pořádku v nahrávkách je žádoucí každý nahraný pořad správně pojmenovat, nejlépe původním názvem případně doplněným rokem výroby a zde nastává onen problém zmíněný v nadpisu článku. Některé televizní seriály jsou prostě nedohledatelné, neexistuje k nim tzv. Episode Guide nebo alespoň Episode List, takže co si člověk neudělá sám, to nemá.

Celý článek...
 
Červený trpaslík - Zpátky na Zemi v České TV Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 8
Napsal K5   
Friday, 12. November 2010
S velkým očekáváním jsem se na jaře roku 2009 těšil na (pouhé tři) nové epizody kultovního televizního seriálu Červený trpaslík. Dočkal jsem se, ale dostavilo se veliké zklamání. Zpátky na Zemi je evidentně nechtěné dítě a je to na něm proště vidět. Česká televize se pochlapila a po téměř dvou letech od premiéry dopřeje tento nezdar také českým divákům. Do světa to zrovna moc nevytrubuje, asi moc dobře ví proč. Nicméně 29. listopadu 2010 půjde Červený trpaslík - Zpátky na Zemi do éteru... Tož mu popřejme hodně štěstí, od ledna 2011 se má začít točit dalších šest dílů, tak ať to konečně stojí za to!

Back to Earth
Back to Earth

Celý článek...
 
Mrdat Facebook do ucha Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 7
Napsal K5   
Thursday, 23. September 2010
Docela dlouhou dobu jsem sociální sítě úplně ignoroval s vědomím, že přece nemusím být zaregistrovaný v kdejaké "prdeli" a plně jsem si vystačil s diskusními fóry. Nicméně doba se mění a tak jsem se i já před časem zaregistroval na Facebook. A to i přes to, že vím, že FB je jen nutné zlo, protože obsah "zdí" jednotlivých uživatelů si nezadá s největší žumpou Internetu - tj. se slavným 4chan /b/).

Potíž s Facebookem je ale následující: když si chci v profilu vyplnit svou pravou a nefalšovanou přezdívku, tak mě FB vyfuckuje s hláškou: Vaše alternativní jméno nebylo uloženo.Jméno obsahuje neplatné znaky. a není se jak s tím vypořádat. Lze sice napsat na technickou podporu s žádostí o změnu jména, ale já přece nechci měnit jméno, já chci kurvafix napsat DVA, blbé DVA znaky do jednoho zkurveného webového formuláře!!!

 
Futurama VI (1) Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 3
Napsal K5   
Wednesday, 25. August 2010
Po dvojím odvysílání 72 epizod původního seriálu FUTURAMA na TV Prima COOL jsem očekával, že se konečně dočkáme oněch 4 celovečerních filmů a ono furt nic...

Aktualizováno ( Sunday, 12. September 2010 )
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 12 - 22 z 333

Google

Reklama

Nahlédněte
Futurama
BSG
MAME
SORD M5
VMware
Total Commander
ALIX a m0n0wall
Cisco PIX
Nejnovější
Nejčtenější
Viz též
   Úvod arrow Přehled
Powered by Joomla!