Webové stránky K5
Články zobrazeny celkem: 1257197x  
Nabídka
Úvod
Přehled
K5
Masakr
Tipy
Odkazy
Vyhledávání

Přehled
FUTURAMA: start 6. série Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 4
Napsal K5   
Tuesday, 22. June 2010
Po mnoha letech čekání se televizní seriál FUTURAMA dočkal reinkarnace a vrací se na obrazovky TV. Už teď je možné shlédnout (v mizerné technické kvalitě) dvě zbrusu nové epizody (no jasně, oficiálně se vysílat budou až za dva dny), ze kterých ale skalní fandové nejspíš moc nadšení nebudou (moc nahoty a málo vtipu). No uvidíme, jak si seriál povede v dalších epizodách a jestli se to zlepší...

Celý článek...
 
Jak potlačit upozornění zabezpečení Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 4
Napsal K5   
Thursday, 15. April 2010
Když se dostaly ajťákům poprvé do rukou Windows Vista, všichni unisono nadávali, jak jsou otravné tím svým UAC, takže když ajťák konfiguruje nový počítač, aby ho pak nemusel konfigurovat obyčejný uživatel, tak z těch věčných dotazů, jestli "opravdu chce to či ono", pomalu zešedivěl. Jenže tahle bezpečnostní paranoia nebyla výsadou až operačního systému Windows Vista, byla tu mnohem dříve, akorát že nebyla tolik "otravná" a do funkcionality UAC měla ještě dost daleko. My se nyní podíváme na to, jak docílit toho, aby se dal počítač nakonfigurovat bez zásahu lidské ruky, pro což je nezbytné, aby se žádné upozornění zabezpečení nikdy neobjevilo a tudíž ho ani nebylo nutné "odkliknout" (čili opravdu bez zásahu lidské ruky).

Celý článek...
 
Old school pixely Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 2
Napsal K5   
Wednesday, 14. April 2010
Zajímavě a vtipně zpracované video odkazující se na jedny z prvních her vůbec z dílny onemoreproduction (pokud bude web přetížený, můžete zkusit jiný zdroj).

screenshot
screenshot

 
SSD za lidovku, leč bez WOW Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 2
Napsal K5   
Saturday, 27. March 2010
Datové úložiště postavené čistě z elektronických součástek bez mechanických dílů, dnes známé a prodávané jako SSD, je stále spíše v plenkách a pořád je to ještě dost předražená záležitost. Nicméně se objevují první disky za "rozumnou" cenu, ovšem s kapacitou "100 let za opicema", tedy tak na úrovni roku 2000. Firmy, které takovéto "prcky" vyrábějí, chrochtají blahem z jejich vysokých prodejů, tedy je zjevné, že i tyto miniaturní kapacity si své zákazníky dokázaly najít. Ani já jsem neodolal vábení 30GB SSD za 1499,- Kč (ve velkoobchodě v promo akci bez DPH).

Celý článek...
 
m0n0wall 1.31 Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal K5   
Monday, 08. March 2010
6. března byla uvolněna další již-ne-betaverze routeru s firewallem m0n0wall. Za posledních 12 měsíců vyšly betaverze 1.3b161.3b18, následované plnou verzí 1.3 a nyní zatím poslední verzí 1.31.

Celý článek...
 
Caprica - u mě dobrý Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 3
Napsal K5   
Saturday, 06. March 2010
Televizní seriál Caprica má za sebou nějakých šest epizod a já mohu konstatovat jen jediné: u mě dobrý. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se měl seriál odporoučet někam do pekel mainstreamu, tedy že by se z něj stala podobná hrůza jako Ordinace v růžové zahradě nebo Velmi křehké vztahy, kterými je dlouhodobě vymýván mozek českým-IQhoupacíhokoně-divákům. Podobnost seriálu se sci-fi seriály StarGate nebo StarTrek byste hledali marně. Bíky Bohům za ty dary.

Celý článek...
 
Pár skriptů pro ovládání Panasonic PT-AE4000E Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal K5   
Tuesday, 02. March 2010
VB skript pro ovládání a vyčítání stavu projektoru Panasonic PT-AE4000E a PT-AE4000U je podle všeho již hotov (nějak jsem neměl potřebu v něm cokoli měnit už týden), tož je čas předhodit nějaké ty příklady praktického užití.

Celý článek...
 
CorelDRAW Graphics Suite X5 Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal K5   
Friday, 26. February 2010
Tak nám dva roky od vydání X4 utekly jako voda a kde nic tu nic, ticho po pěšině..., když tu náhle z čista jasna Corel vypouští do světa další verzi svého vlajkového produktu CorelDRAW® Graphics Suite X5. Trial už sice stáhnout jde, ale zatím jsem netrijáloval, jednak nějak nemám potřebu a druhak nemám jako obvykle čas. Navíc, liché verze jsou známy tím, že padají jako hrušky na podzim. No, ale časem určitě neodolám a X5 okusím... Více informací na http://www.corel.com/, protože na http://www.corel.cz/ byste něco o X5ce hledali marně (tedy alespoň teď, předpokládám, že nejpozději jen do doby, než vyjde X5 v české verzi se tam něco objeví). Info v češtině o X5 najdete pro změnu třeba na grafice.

 
How to take control of Panasonic PT-AE4000 via RS232C from the Windows commandline Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal K5   
Wednesday, 24. February 2010
As I announced in my previous post, I'm developing an usable script to command or query the Panasonic projectors PT-AE4000E and PT-AE4000U via RS-232C from the Windows. And now, I release the script and examples of use.

Celý článek...
 
Ovládání Panasonic PT-AE4000 přes RS232 Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal K5   
Monday, 22. February 2010
V poslední době jsem věnoval svůj volný čas mimo jiné tomu, abych dokázal pohodlně ovládat projektor Panasonic PT-AE4000E z počítače po sériové lince (COM1:). Snažil jsem se jít cestou co nejmenšího odporu a použít pro toto softwareové nástroje, které jsou přímo přítomny v operačním systému Windows XP, případně jsou zdarma ke stažení z Internetu.

Celý článek...
 
Western Digital AFT, druhé dojmy Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 5
Napsal K5   
Friday, 12. February 2010
Pro prvních nesmělých pokusech s Western Digital diskem s Advanced Format Technology versus Windows XP a Windows XP x64 Edition, jsem přikročil k měření rychlosti "zarovnaného" a "nezarovnaného" disku. No, bylo to docela maso.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 23 - 33 z 333

Google

Reklama

Nahlédněte
Futurama
BSG
MAME
SORD M5
VMware
Total Commander
ALIX a m0n0wall
Cisco PIX
Nejnovější
Nejčtenější
Viz též
   Úvod arrow Přehled
Powered by Joomla!