Webové stránky K5
Články zobrazeny celkem: 1258140x  
Nabídka
Úvod
Přehled
K5
Masakr
Tipy
Odkazy
Vyhledávání

Reklama

Test připravenosti k rodičovství Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 5
SlabéVynikající 
Napsal Masakr   
Thursday, 13. July 2000
Vyzkoušejte si 9 jednoduchých testů, které vám pomohou vcítit se do role rodičů.

Test špíny

Namažte pohovku a závěsy nugetou. Nyní si vydrhněte ruce ve vodě v misce pod květináčem a utřete si je o zdi. Skvrny zamalujte pastelkami. Schovejte za pohovku špejli od zavináče a nechejte ji tam celé léto.

Test hraček

Sežeňte 200-litrovou krabici Lega (pokud neseženete Lego, můžete ho nahradit hřebíky či rozbitými lahvemi). Požádejte své přátele, aby je rozprostřeli po celém domě. Zavažte si oči šátkem a pokuste se dojít na záchod nebo do koupelny. Nekřičte (mohli byste v noci vzbudit děti).

Test obchodního domu

Vypůjčte si jedno nebo dvě malá zvířata (kůzlata jsou nejlepší) a vezmete je s sebou na nákup do obchodu. Neztraťte je z dohledu a zaplaťte za vše co snědí či zničí.

Test oblékání

Pořiďte si jednu velkou živou a nespokojenou chobotnici. Nasoukejte ji do malé síťové tašky tak, aby žádné chapadlo nekoukalo ven.

Test krmení

Vezměte si velký plastový kanystr, naplňte ho do poloviny vodou a zavěste ho na provaz připevněný ke stropu. Nyní ho rozhoupejte. Pokuste se trefit lžící plnou namočených ovesných (nebo kukuřičných) vloček do hrdla kanystru zatímco předstíráte, že jste letadlo nebo vláček. Poté vylijte obsah kanystru na podlahu.

Noční test

Sežeňte si plátěnou nákupní tašku a naplňte ji asi 4-6 kg písku. Nechejte ji důkladně nasáknout vodou. Ve 20:00 hod. začnete s taškou tancovat valčík a broukejte si s ní až do 21:00. Položte tašku do postýlky a nařiďte si budíka na 22:00 hod. Vstaňte, zvedněte tašku a zazpívejte všechny písničky, co jste kdy slyšeli. Vytvořte okolo tuctu dalších nových písniček a zpívejte je až do 4:00 hod. ráno. Nařiďte si budíka na 5:00. Vstaňte a udělejte snídani. Dělejte to tak 5 let. Vypadejte navenek radostně.

Fyzický test (ženy)

Opatřete si velký pytel s fazolemi (10-15 kg) a připevněte si jej dopředu na břicho. Noste ho tam 9 měsíců a pak odeberte 10% fazolí.

Fyzický test (muži)

Zajděte do nejbližší lékárny. Položte peněženku na pult a požádejte prodavače, aby se obsloužil. Poté pokračujte v témže v nejbližším obchodě s potravinami. Zajděte do účtárny a zařiďte, aby byl váš plat odesílán přímo do obchodu. Kupte si noviny. Jděte domů a naposledy si je v klidu přečtete.

Závěrečný úkol

Vyhledejte pár, který již má malé dítě. Poučte je, jak mohou zlepšit disciplínu, trpělivost, toleranci, chození na záchod a chování jejich dítěte u stolu. Navrhněte spoustu dalších věcí, které také mohou zlepšit. Zdůrazněte, že by neměli nikdy popustit uzdu svým dětem. Vychutnejte si tento zážitek. Bude to naposledy, kdy budete mít na všechno odpověď.Pokud test absolvujete úspěšně, zde jsou

Rady pro šťastné manželství

 1. Moje žena a já chodíme dvakrát týdně na večeři do nějaké dobré restaurace. Nejdřív si dáme nějaký aperitiv a potom obvykle místní specialitu. Přitom si užíváme příjemné společnosti. Ona chodí v úterý, já v pátek.
 2. Máme oddělené ložnice. Její je v Brně, moje v Praze.
 3. Beru svou ženu všude. Ona však vždycky najde cestu zpátky.
 4. Když jsem se zeptal své ženy, kam by chtěla jít na výročí naší svatby, odpověděla, že někam, kde dlouho nebyla. Tak jsem jí navrhl kuchyni.
 5. Vždycky se držíme za ruce. Kdybych ji pustil, šla by na nákupy.
 6. žena má elektricky vyhřívanou postel, elektrický mixér, elektrický opékač topinek, elektrickou kulmu, elektrickou troubu, elektrickou myčku nádobí. Jednoho dne povídá: "Všude spousta technických vymožeností a já si přitom nemám kde sednout." Tak jsem navrhl, že jí koupím elektrické křeslo.
 7. Moje žena mi řekla, že ji zlobí auto. Prý má vodu v karburátoru. Vzal jsem tašku s nářadím a zeptal se, kde je auto. Odpověděla, že v rybníku.
 8. Nechala si dát v salonu krásy pleťovou masku z piešťanského bahna. Dva dny vypadala skvěle. Pak bahno opadalo.
 9. Ráno běžela za popelářem a volala: "Stihla bych ještě odvoz?" Popelář se jen vyklonil z okénka a řekl: "Ale jo, naskočte si!"
 10. Podle statistik je manželství jednoznačně číslo jedna v příčinách rozvodu.
 11. Nemluvil jsem se svou ženou dva měsíce. Nechtěl jsem ji přerušovat.
 12. Poslední hádku jsem zavinil já. Když se mě žena zeptala, co je v televizi, odpověděl jsem, že tištěné spoje, obrazovka a prach.

 
< Předch.   Další >

Google

Reklama

Nahlédněte
Futurama
BSG
MAME
SORD M5
VMware
Total Commander
ALIX a m0n0wall
Cisco PIX
Nejnovější
Nejčtenější
Viz též
   Úvod arrow Masakr arrow Ostatní arrow Test připravenosti k rodičovství
Powered by Joomla!