Webové stránky K5
Články zobrazeny celkem: 1258111x  
Nabídka
Úvod
Přehled
K5
Masakr
Tipy
Odkazy
Vyhledávání

Reklama

Heroes čili Hrdinové Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 1
SlabéVynikající 
Napsal K5   
Sunday, 06. January 2008
Puberťáci, kteří tento seriál právě objevili, začínají pomalu ale jistě na diskuzácích a ve svých blogýscích nad kvalitami tohoto sci-fi seriálu nadšeně hýkat a netrpělivě očekávají další jeho epizody.

hrdinové seriálu Hrdinové
hrdinové seriálu Hrdinové

Mezi tím spekulují o tom, kdo je kdo, kdo co umí a kdo za čím stojí. A samozřejmě, mají naprosto jasno v tom, kdo je klaďas a kdo záporňák (naivové). My, kteří seriál sledujeme dva roky od jeho premiéry, nad tím blahosklonně pokyvujeme hlavou a usmíváme se pod vousy. Máme shlédnuté dvě série a doufáme, že stávka scénáristů nezazdí sérii třetí.

Seriál je postaven na né až tak obvyklém schématu, kdy postrádá jednoho hlavního hrdinu nebo hrdinku, nebo malou skupinu hlavních představitelů (max. čtyři ústřední postavy). Podobně jako v seriálu Battlestar Galactica je postav, okolo kterých se točí hlavní dějové linie, mnoho a všechny tyto postavy jsou svým způsobem důležité. Žádná postava není nijak výrazně protěžována na úkor ostatních. Děj je zamotaný (dějová linie opravdu není jen jedna), odehrává se současně, minule (i v budoucnu) na několika místech a divák je napnutý, protože právem předpokládá, že se nakonec dočká toho, jak se všechny ty osudy sejdou dohromady a celé to do sebe pěkně zaklapne.

A tady jsou nějaká ta pozadí pro Plochu (tapety/wallpapers)


 
< Předch.   Další >

Google

Reklama

Nahlédněte
Futurama
BSG
MAME
SORD M5
VMware
Total Commander
ALIX a m0n0wall
Cisco PIX
Nejnovější
Nejčtenější
Viz též
   Úvod arrow K5 arrow Taxem zase jednou něco dělal arrow Heroes čili Hrdinové
Powered by Joomla!