Webové stránky K5
Články zobrazeny celkem: 1257159x  
Nabídka
Úvod
Přehled
K5
Masakr
Tipy
Odkazy
Vyhledávání

Reklama

Vodafoní cenzůra Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 10
SlabéVynikající 
Napsal Masakr   
Monday, 30. June 2008
Big Brother controls you
Vodafoní cenzůra je pěkný svinstvo: Ano, všude tady budete ochráněni před nevhodným obsahem z oblasti erotiky, násilí, zbraní, drog, on-line sázení, seznamek a dalších…

A abychom vám to ještě více ulehčili, nelegální stránky (jak je vidí mezinárodně uznávaná organizace Internet Watch Foundation – www.iwf.org.uk) všem našim zákazníkům blokujeme automaticky. Považujeme to za samozřejmou součást společensky odpovědného chování firmy Vodafone, stejně jako možnost nastavit si zdarma Blokování stránek pro dospělé, zablokovat odesílání Premium SMS nebo jiné nástroje pro výdaje pod kontrolou.

Tak světu zjevně nestačil fašismus a komunismus, aby se z chyb poučil, když se protentokrát dopracoval k tomu, že se v něm hrubý zásah do rozhodování co ano a co ne, tedy obyčejná cenzura, povyšuje na odpovědné chování (!). Lidi s takovýmto smýšlením by měli kastrovat!

Vyhledávač Google, prohlížeč Firefox, nebo antivirový program - ti už dávno nevhodné stánky blokují také, ale způsobem civilizovaným. Upozorní cestovatele, že cesta tímto směrem je potencionálně nebezpečná. A je na cestovateli, bude-li varování brát vážně, nebo cestovat dál na vlastní riziko. A právě takovýto přístup k "blokování" nevhodného obsahu, je politicky mnohem přijatelnější a má do cenzury daleko.

Pokud se rodič rozhodne, že svému nezletilému dítěti zablokuje nevhodný obsah (přičemž on sám si rozhodne o tom kdy, na jak dlouho a co je to nevhodný obsah), je to naprosto v pořádku. Pokud se ale o totéž pokusí u plnoletého potomka, nejspíš narazí. A podle této logiky by tedy měl Vodafone u svých "dětiček" (zákazníků) tvrdě narazit. A pokud nenarazí, nechť se tedy jeho ovce nechají za opěvného mečení vést třeba rovnou do pekel...u toho být nemusím.

Update: operátora Vodafone jsem i s jeho cenzurovaným Internetem poslal pěkně do prdele, takže jsem si nemohl jeho cenzuru užít takříkajíc na vlastní kůži. A vůbec mi to nevadí. O nic jsem ale nepřišel, na Vodafoní svinstvo narazili jiní a pěkně se o něj podělili s ostatními. Závěr: Vodafone blokuje i zcela nezávadné stránky. Nejvyšší čas poslat ho...

Do prdele s ním
I ty můžeš...

Aktualizováno ( Wednesday, 23. July 2008 )
 
< Předch.   Další >

Google

Reklama

Nahlédněte
Futurama
BSG
MAME
SORD M5
VMware
Total Commander
ALIX a m0n0wall
Cisco PIX
Nejnovější
Nejčtenější
Viz též
   Úvod arrow Masakr arrow Srážky se státní mocí arrow Vodafoní cenzůra
Powered by Joomla!