Webové stránky K5
Články zobrazeny celkem: 1257170x  
Nabídka
Úvod
Přehled
K5
Masakr
Tipy
Odkazy
Vyhledávání

Reklama

BSG skončila, ať žije Caprica! Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 1
SlabéVynikající 
Napsal K5   
Monday, 13. April 2009
klikni pro plnou velikost
Aneb kultovní seriál Battlestar Galactica 2003 neskončil zas až tak úplně. Nový TV seriál ze stejného prostředí přináší děj zasazený do doby "58 years before Battlestar Galactica"... Takže se (snad) konečně dozvíme, co exodu předcházelo.

No, to jsem tedy zvědav... Oficiálně má vyjít na DVD až 21-04-2009, ale na Interfernetu je ke stažení pilotní díl už od 13-04-2009:

Caprica.S01E00.Pilot.DVDRip.XviD-REWARD

Update: viděl jsem, viděl jsem i bonusové materiály a musím říci, že BSG sága ani tentokrát nezklamala. Už se těším na pokračování...

Image

Na Internetu se dá najít informace (z konce roku 2008), která říká, že:

Finally, the Sci-Fi channel is giving the go-ahead for the "Battlestar Galactica" prequel, "Caprica." The 20-episode series will premiere in 2010 and star Eric Stoltz, Esai Morales, Paula Malcomson and Polly Walker. Set 50 years before Battlestar Galactica, Caprica follows two rival families - the Graystones and the Adamas - as they compete in the vibrant world of the 12 Colonies. Enmeshed in the burgeoning technology of artificial intelligence and robotics that will eventually lead to the creation of the Cylons, the two houses battle it out.

Pochopitelně se na Internetu dá najít i spousta dalších informací a (promo) obrázků, například:Aktualizováno ( Saturday, 18. April 2009 )
 
< Předch.   Další >

Google

Reklama

Nahlédněte
Futurama
BSG
MAME
SORD M5
VMware
Total Commander
ALIX a m0n0wall
Cisco PIX
Nejnovější
Nejčtenější
Viz též
   Úvod arrow K5 arrow Taxem zase jednou něco dělal arrow BSG skončila, ať žije Caprica!
Powered by Joomla!