Webové stránky K5
Články zobrazeny celkem: 1257164x  
Nabídka
Úvod
Přehled
K5
Masakr
Tipy
Odkazy
Vyhledávání

Reklama

72 dní s Futuramou Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
SlabéVynikající 
Napsal K5   
Thursday, 11. June 2009
Na Apríla (aniž by to byl Apríl), tedy prvního dubna 2009 odstartovala své vysílání televizního seriálu FUTURAMA nová televizní stanice Prima COOL. Tímto bylo učiněno zadost téměř deset let trvajícím nářkům, že se tento nejlepší TV seriál všech dob a žánrů u nás nevysílá.

A nyní, po dvou a půl měsících, byl odvysílán díl prozatím poslední (šíří se šeptanda, že se chystá natáčení dalších sérií). FUTURAMA má ještě čtyři celovečerní filmy, které byly natočeny tak, aby se daly vysílat doslova rozčtvrcené jako čtyři čtyřepizody, tedy jako minisérie o šestnácti dílech. Bylo ode mne docela naivní doufat, že po závěrečné epizodě páté série budou následovat právě tyto relativně nové filmy. Na Kůůlu to poněkud nezvládli a začínají s FUTURAMA znovu od první epizody. No, je to určitě lepší, než drátem do oka, nebo kdyby FUTURAMA měla zmizet na několik let z TV obrazovek.

Takže diváci, kteří již mají pokrytí DVB-T signálem a při tom stále využívají jenom analogový příjem, by si měli urychleně pořídit set top box a začít sledovat FUTURAMU, protože jí COOL určitě nebude opakovat donekonečna.

 
< Předch.   Další >

Google

Reklama

Nahlédněte
Futurama
BSG
MAME
SORD M5
VMware
Total Commander
ALIX a m0n0wall
Cisco PIX
Nejnovější
Nejčtenější
Viz též
   Úvod arrow K5 arrow Taxem zase jednou něco dělal arrow 72 dní s Futuramou
Powered by Joomla!