Webové stránky K5
Články zobrazeny celkem: 1258102x  
Nabídka
Úvod
Přehled
K5
Masakr
Tipy
Odkazy
Vyhledávání

Reklama

Caprica (TV seriál) Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 2
SlabéVynikající 
Napsal K5   
Saturday, 23. January 2010
Na jaře roku 2009 jsme byli my, fanouškové TV seriálu Battlestar Galactica, navnaděni pilotním dílem nového TV seriálu Caprica ze stejného prostředí, v jakém se odehrává děj BSG 2003. Návnada to byla celkem vydařená a tak je pochopitelné, že jsme se moc těšili na zahájení vysílání tohoto TV seriálu.

Radost kazilo snad jen to, že jsme už dopředu věděli, že to bude dlouhé čekání. No, ale devět měsíců uteklo jako voda a my jsme se konečně dočkali. Dne 22. ledna 2010 byl (v USA) odvysílán nám již známý pilotní díl seriálu a další díly seriálu budou následovat vždy po týdnu od 29.1.2010 (epizodou Rebirth).

Seriál vysílá kabelová televize Syfy (sájfáj), mezi fanoušky Sci-Fi dříve dobře známá jako SciFi Channel. Vysílací plán je možné dohledat na stránce http://www.syfy.com/

Caprica Key Art
Plakát k seriálu

Krom tohoto má seriál pochopitelně své vlastní oficiální i fanouškovské internetové stránky, mezi "followery" nechybí ani Twitter nebo Facebook, stačí trochu zaGooglit, např.:
http://www.capricaseries.net/
http://www.syfy.com/caprica/

A hlavní rozdíl mezi předpremiérou a premiérou? V roce 2009 jsme mohli Capricu vidět nanejvýš v DVD (NTSC) kvalitě, zatím co nyní je seriál vysílán v HD. Pro mě osobně je to pak také fakt, že dříve jsem měl možnost sledovat filmy nanejvýš na 32" CRT televizi (klasicky PAL, formát 16:9), zatím co teď mám Full HD projektor a úhlopříčka promítaného obrazu je omezena jen velikostí volného místa na zdi. A rozdíl v zážitku je to opravdu značný.

Takže vzhůru na Capricu!

 
< Předch.   Další >

Google

Reklama

Nahlédněte
Futurama
BSG
MAME
SORD M5
VMware
Total Commander
ALIX a m0n0wall
Cisco PIX
Nejnovější
Nejčtenější
Viz též
   Úvod arrow K5 arrow Taxem zase jednou něco dělal arrow Caprica (TV seriál)
Powered by Joomla!