Webové stránky K5
Články zobrazeny celkem: 1258100x  
Nabídka
Úvod
Přehled
K5
Masakr
Tipy
Odkazy
Vyhledávání

Reklama

Caprica - u mě dobrý Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 3
SlabéVynikající 
Napsal K5   
Saturday, 06. March 2010
Televizní seriál Caprica má za sebou nějakých šest epizod a já mohu konstatovat jen jediné: u mě dobrý. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se měl seriál odporoučet někam do pekel mainstreamu, tedy že by se z něj stala podobná hrůza jako Ordinace v růžové zahradě nebo Velmi křehké vztahy, kterými je dlouhodobě vymýván mozek českým-IQhoupacíhokoně-divákům. Podobnost seriálu se sci-fi seriály StarGate nebo StarTrek byste hledali marně. Bíky Bohům za ty dary.

Prequel Caprica je dle mého názoru sci-fi na druhou (Sci Fi2), protože se jednak odehrává v jiném časoprostoru (dávno před osídlením Země a daleko na jiných planetách) - čili sci-fi jako řemen a druhak je to cyberpunk nejtěžšího kalibru - čili sci-fi jako řemen. Co víc by si mohl fanoušek vědeckofantastického žánru přát, že?

I přes výše uvedené atributy nehrozí, že by se snad divák cítil ztracen v cizím světě a/nebo v jeho virtuální realitě. Děj řeší "obyčejné" pozemské problémy mezi které patří dospívající děti, hazard, mafie, terorismus a tak dále, čili nic nepochopitelného, cizího a neznámého. Takže si bez problémů našel své diváky jak mezi dospívající mládeží, tak i mezi jejich tatínky a dokonce i maminkami. U nich taky dobrý :-)


 
< Předch.   Další >

Google

Reklama

Nahlédněte
Futurama
BSG
MAME
SORD M5
VMware
Total Commander
ALIX a m0n0wall
Cisco PIX
Nejnovější
Nejčtenější
Viz též
   Úvod arrow K5 arrow Taxem zase jednou něco dělal arrow Caprica - u mě dobrý
Powered by Joomla!