Webové stránky K5
Články zobrazeny celkem: 1257211x  
Nabídka
Úvod
Přehled
K5
Masakr
Tipy
Odkazy
Vyhledávání

Reklama

Sleva na placené hry pro Android Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
SlabéVynikající 
Napsal K5   
Friday, 30. December 2011
Bylo to velmi příjemné překvapení, když se před Vánocemi 2011 daly na Android Marketu koupit hry a aplikace v přepočtu za dvě koruny. Každý den jiné. Bohužel, to co mě zajímalo, to jest některá z her Need For Speed, jsem o 4 dny propásl.

Tato hra by mi v telefonu nejspíš stejně nefungovala, ale za ty dvě koruny by mi to bylo jedno, hlavně že bych jí měl. S jiným přístrojem nebo firmwarem nebo v novější verzi by mi jednou v budoucnu snad fungovat mohla, ale to už by nebyla za ty dvě koruny. Věc se má tak. Když jsem si v prosinci 2010 pořídil telefon/tablet Samsung Galaxy Tab GT-P1000, stáhl jsem si jako jednu z prvních aplikací/her Need For Speed Shift ze Samsung Apps. Hra byla zadarmo a fungovala výborně. Bohužel časem z nabídky zmizela a po přeflešování telefonu jsem o tuto hru přišel se vším všudy (není na Samsung Apps a záložní kopie s novou verzí Androidu nefunguje). Tolik smutný příběh NFS. Teď ta veselejší část. Hra NFS vyšla v nové verzi a i kdyby ne, naštěstí existují i jiné závodní hry od jiných výrobců. Navíc je teď konec roku 2011 provázen zajímavými promo akcemi, viz například:

Gameloft: FOR THE FIRST TIME EVER!!! All Gameloft Games on Android at $0.99!!

Electronic Arts Inc.: HOLIDAY PLAY SALE! Stock up now with award winning games like Tetris®, Plants vs. Zombies, SimCity Deluxe, and more - up to 65% OFF!

Prakticky vzato, hra Need For Speed Shift je teď za dvacku (20,37 Kč), což sice nejsou dvě koruny jako před vánocemi, ale co, za pokus mi ti stálo a i když jsem jsem byl předem smířený s tím, že hra fungovat nebude, kupodivu funguje. Takže jsem spokojen.

Firma Gameloft má ve své nabídce hry Asphalt v několika verzích, tak jsem si koupil za dalších dvacet korun (19,62 Kč) Asphalt 6: Adrenaline HD, což je "skoro" to samé, jako Need For Speed Shift, ale asfalt se mi zdá o moc lepší.

No a když už jsem byl v tom "rozhazování" ;-) peněz, tak jsem si za další dvacku (19,62 Kč) koupil ještě i Block Breaker 3 Unlimited neb jsem odkojen hrami z osmdesátých let minulého století a tohle byla jedna z těch "lepších" a mých oblíbených.

K výše zmíněným prodejním akcím za dvě koruny či za dvacku bych dodal asi toto: i když bylo k mání dost her za dvě koruny, nekoupil jsem si je. A nechtěl bych je ani zadarmo. Čili sebelákavější nabídka by mě nepřiměla si je pořídit. Na druhou stranu, hry které jsem víceméně chtěl, se v plných cenách pohybovaly někde kolem jedné až dvou stokorun a ačkoli je to zdánlivě velmi málo (v porovnání s cenami her na PC), o jejich koupi jsem neuvažoval. Proč? Protože na telefonu si téměř nikdy nehraji, tak proč si kupovat něco, co zůstane nevyužito. Situací, kdy se nudím, nemůžu dělat nic, než čekat (třeba ve frontě) a zároveň je možné si krátit čas hraním, mě potká sotva pár do roka. Hry jsem si nakonec koupil proto, že byly za cenu, kdy mě nemrzí, že si je moc nezahraju.

Doufejme, že se podobné promo akce budou v budoucnu opakovat a že si bude co koupit! :-)

 
< Předch.   Další >

Google

Reklama

Nahlédněte
Futurama
BSG
MAME
SORD M5
VMware
Total Commander
ALIX a m0n0wall
Cisco PIX
Nejnovější
Nejčtenější
Viz též
   Úvod arrow K5 arrow Taxem zase jednou něco dělal arrow Sleva na placené hry pro Android
Powered by Joomla!