Webové stránky K5
Články zobrazeny celkem: 1257100x  
Nabídka
Úvod
Přehled
K5
Masakr
Tipy
Odkazy
Vyhledávání

Reklama

MAMEXT32 (MAME32XT) Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
SlabéVynikající 
Napsal K5   
Wednesday, 08. August 2007
Zanedbávaje dění okolo emulace jsem zcela náhodou objevil další MAME s GUI front-endem (grafické uživatelské rozhraní).

Na adrese http://www.progettoemma.net/dany69/ se nám vylíhl zajímavý počin, velmi podobný MAME32, avšak s mnohými fíčurami navíc. První verze nesla označení (dle všeho) MAMEXT32 v0.111, čili je na světě už nějaký ten pátek (=12/2006). Nebudu tady program MAME32 EXTEND nijak podrobně rozebírat, na to s ním mám moc krátkou zkušenost (zatím pravidelně padá), takže mu dáme nějaký čas a uvidíme, co se z něj vyklube.


Co všechno nového přináší MAME32 EXTEND oproti původnímu MAME je vidět zejména při prohlížení adresářové struktury složky, ve které se MAMEXT32 nalézá. Přibyly podsložky s animacemi, fotografiemi a dokumentací. Fotografie desek plošných spojů s elektronikou jsou v GUI dostupné pod záložkou PCB (printed circuit board), ostatní záležitosti přes volby Menu. Nepotřebné záložky lze skrýt.


Předpokládám, že se homepage MAMEXT32 časem přestěhuje -pokud se tak již nestalo- na nějakou "user friendly" URL. Jelikož ale nemám věšteckou kouli, musí pomoct strýček Google. Sledovat dění okolo MAMEXT32 lze na mamechannel.it.

Aktualizováno ( Sunday, 06. January 2008 )
 
< Předch.   Další >

Google

Reklama

Nahlédněte
Futurama
BSG
MAME
SORD M5
VMware
Total Commander
ALIX a m0n0wall
Cisco PIX
Nejnovější
Nejčtenější
Viz též
   Úvod arrow K5 arrow Taxem zase jednou něco dělal arrow MAMEXT32 (MAME32XT)
Powered by Joomla!